Jak jsem přišel o miliony

Jak získat kopici peněz? Stačí mít dobrý e-nápad, realizovat ho a pak již jen čekat, až Vás někdo v dnešní druhé vlně .com bubble koupí. Když se podívám, jaké jednoduché nápady dnes letí, vždy si říkám, proč mě něco takového taky nenapadlo. A ještě horší je, když mě něco takového i napadlo.

Před několik lety mě napadlo vytvořit projekt, který by registrovaným uživatelům dal možnost publikovat na internetu. Psát své názory a postřehy. Dokonce právě tohle byl impuls, proč jsem se začal učit PHP. Službu jsem nakonec v nějaké základní verzi někam nahrál a později pro absolutní nezájem zrušil. O několik let později se objevily blogy.

Asi před dvěma lety jsem začal mít opět kreativní náladu. Začal jsem přemýšlet o službě, která by umožňovala publikovat jednoduchou emotikonou svoji aktuální náladu a k ní nějaké krátký popis, co právě dělám, proč apod.

Projekt jsem trošku začal tvořit, ale brzy jsem toho nechal. Zjistil jsem totiž, že nevidím jediný rozumný důvod, proč by někdo něco takového měl používat. A to mě pak nebaví.

Asi před rokem se objevil twitter.com a fenomén mikroblogování. A už tu máme i české mutace jako DRBZ nebo Teidu. A já si jen říkám, že až mě přístě napadne nějaká blbost, musím se do té realizace pustit 🙂

Advertisement

1 komentář: „Jak jsem přišel o miliony

  1. Petr 3.3.2008 / 0.05

    Přesně můj problém.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s