Windows Live – několik novinek

Microsoft se v boji s googlem opravdu snaží. Windows Live se lepší opravdu skoro každým dnem. V tomto týdnu došlo ke spuštění jedné nové služby a dvě byly inovované.

SkyDrive

Luxusní datová úschovna zvětšila svou kapacitu na dvounásobek. Nyní je možné uložit až 1 GB dat. Nahrávání více souborů je řešeno luxusním active-x prvkem, místo hloupého a pomalého vybírání po souborech, jak to mají konkurenční služby. Další novinkou jsou sdílené složky. Nyní můžeme práva přidat i uživateli, kterého nemáme v adresáři windows live služeb.

Spaces

Windows Live Spaces přišly s inovovanou úvodní stránkou. Je nyní přehlednější a kompaktnější. Navíc pod Windows Live 2.0 lištou jsou přímé odkazy na části Vašich spaces.

Events

Zcela nová služba u nás nazvaná Události. Vychází z klasických spaces. Pokud plánujete nějakou akci (např. párty), napíšte místo a datum konání, nějaký popis atd… Zašlete pozvánky a uživatelé sami můžou psát zda přijdou, nebo ne. Tím to ale nekončí. K dispozici je fórum, účastníci můžou nahrávat fotky z akce, komentovat a další vychtávky.

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s