Nesnáším COMy!

Přátelé píšíci své blogy v poslední době neustále na něco nadávají. Kodl s Medvídkem na Javu, DeedXovi se nelíbí C++. Co mám ale dělat já, když jsem programování pomalu pověsil na hřebík? Já nemám rád comy.

Ano, opravdu mi vadí zaostalí komunikační port. Vždyť už Aphrodite takovou příšernost neobsahuje. Co mě na ních taki vytáčí? Jak někteří víte má pozice v práci je něco mezi šroubovákem a podporou. A protože máme v práci zaostalý nesupportovatelný operační systém, větší podpoře se zatím úspěšně vyhýbám. Místo toho se hrabu právě v hardware a v tom je kámen úrazu.

Pokud máte denně zkontrolovat HW hromady počítačů, ještě nechutně utopených pod stolem, budete po pár dnech, stejně jako já, tuhle historickou záležitost nenávidět. Zvlášť, když v každém počítači jsou 3-4 nesmysli. Samozřejmě je třeba dodržet port, ve kterém jsou jednotlivá zařízení (tiskárny, váhy, snímače karet, zákaznické displeje…) připojená – prohození znamená nefunkčnost a složité nastavování v parodii na systém.

Vždy jsem myslel, že žijeme v době USB, že HUBy, zařízení do COMky, vytáčené připojení jsou už pryč. Minimálně v případě České pošty jsem se mýlil.

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s