Outlook 2007: Jedna drobnost, která potěší

Microsoft prožívá své období LOVE, spouštění tří klíčových aplikací – Lunch Office, Vista, Exchange. O nových produktech se toho napsala spousta, ale nikde jsem nenašel zmínku o drobnosti, která mi ve velkém Outlooku chyběla, přestože i express ji uměl.
Pokud schránku vybíráte přes IMAP protokol, jistě byste rádi, jako já, odeslanou poštu měli uloženou v patřičné složce na mail serveru místo lokální složka v Outlooku.
V Outlook tedy dejte z nabídky Nástroje-Nastavení účtu, 2x poklepejte na IMAP účet, v nově otevřeném okně použijte tlačítko další nastavení, přejděte na kartu složky a vyberte radiobox Zvolit pro tento účet stávající složku nebo vytvořit složku pro ukládání odesílané pošty. Zde již pouze vyberete IMAP složku Sent Items a potvrdíte tlačítky OK.
Jestli používáte pouze IMAP, bylo by ještě dobré, aby po spuštění Outlooku program přešel rovnou do doručené pošty. Toho dosáhneme pomocí Nástroje-Možnosti, karta Jiné, tlačítko Upřesnit nastavení – Spouštět v této složce (Použijeme tlačítko procházet a vybereme požadovanou složku z protokolu imap).
Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s