Jiřík má splněno!

Právě jsem se vrátil z volební místnosti. Jako řádný občan ČR jsem využil svého základního ústavního práva. A jasně dal najevo, že si nepřeji další zastrašování, závist a gigantické zadlužování země. Řekl jsem stop pokřivené populistické politice, na kterou slyší jen imbecilové a podobná otravná zvířátka.

A co ty? Jakým půjdeš směrem? Nebo ti to je fakt jedno?


Poznámka: Velice negativně však hodnotím volební komisi svého obvodu. Při posledních volbách byl “materiál” mnohem lepší 🙂

Advertisement

6 komentářů: „Jiřík má splněno!

 1. Jiří 5.6.2009 / 20.18

  Jiříku, z toho si nic nedělej, svý máš splněno, a teď už můžeš zůstat v klidu, že to nějak dopadne. Hlavně se kvůli tomu nenervovat. 🙂

 2. Li 5.6.2009 / 20.38

  Copak, chyběly členky s parametry 90-60-90 ? 😉

 3. Vladimír 5.6.2009 / 20.43

  zato byla spousta členů s parametry 60-90-60 🙂

 4. Miroslav 5.6.2009 / 23.38

  Tos mě tedy dostal. Já půjdu až zítra a ještě nevím koho budu volit. Populisty a ještě navíc pokřivený volit nechci. Ale existuje před volbami strana, která není populistická? Znáš nějakou stranu, která by ti neslibovala šťastné zítřky? Snad jen tatíček (Klaus) nám téměř před dvaceti lety sliboval utažení opasků. Od té doby znám jen sliby nebo chyby. A ty chyby vyhrávají. A je docela jedno, kdo je dělá.

 5. Unknown 6.6.2009 / 12.42

  Stydím se za to, že si nesplním své občanské právo, ale největším oponentem "pokřyvených populistů" jsou v naší zemi "ulhaní korupčníci". Takže si člověk může zvolit, zda chce náš stát nechat zadlužit a nebo rozkrást. V podstatě je ještě další měřítko, podle kterého můžeme naše největší strany rozdělit. Na stranu, která chce podporovat a živit líný a vychytralý lemry, nebo stranu, která chce vytvářet a podporovat čiperné zloděje a podvodníky.Bohužel nepatřím ani mezi jednu ze zmiňovaných skupin, takže budu i nadále hledat stranu nového proudu. Taková strana to samozřejmě bude mít těžké v nastaveném systému, kde je třeba pro úspěch široké základny straníků, kteřé je třeba nastrkat do všech možných institucí a trafik, kde si čiperně mastí kapsy na úkor zájmu státu a jeho obyvatelstva.A co je smutnější, že dnešní předvolební boj se opírá o tvrzení, že máte danou stranu volit, protože ta druhá je víc nepoctivá než ta první.A co je ještě smutnější… že politické strany jsou odrazem společnosti. Naše společnost se tedy dělí na vychytralé lemply a čiperné zloděje. Protože není jinak možný, aby někdo jiný volil strany s takovou nálepkou.

 6. Doom 7.6.2009 / 17.30

  já byl taky v pátek, Svobodní to jistí 🙂

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s