Jiřík byl offline!

Ačkoliv jsem se svou přípojkou k internetu maximálně spokojený (bezdrát v 5 gigu od Simelon.NETu) včera měla slabší (několik hodin :)) chvilku. Důvodem nebyl jakýkoliv výpadek na straně poskytovatele, ale úžasná bouřka! A za to ta chvíli bez internetu zkrátka stála!

Osobně mám tyto rozmary počasí velice rád. Miluji, když po horkém dni přijde ochlazení, déšť a ta pravá, nefalšovaná bouřka. Vzduch je zcela provoněn a krásně svěží. Každým bleskem dojde k uvolnění obrovského množství energie. Je nádherné pozorovat tento živel. Živel s takovou silou, že během vteřiny dokáže zničit mnohé.

Dnes po bouřce nejsou ani památky. Mimo popadaných stromů, vytopených sklepů, odnesených střech… 🙂 Máme však teprve květen. Letošní sezona teprve startuje. A já se opravdu moc těším!

Advertisement

7 komentářů: „Jiřík byl offline!

 1. Petr 27.5.2009 / 15.46

  Nápodobněž. Byla krásně monstrozní. Teprve správný efekt je, pokud vypnou proud a civilizace je opět v době kamené, všude je dokonalá tma a blesky občas z noci udělají den. Jinak vzuch po bouřce, jo to je fajn.

 2. Jiří 27.5.2009 / 22.02

  Kéž by zase vypadl proud !!! 🙂

 3. Anthony 28.5.2009 / 0.44

  Stát v bouřce v parku, dýchat ten vzduch plný energie a větru, nechat na sebe padat těžké kapky… mhmmm… už dlouho jsem se neprocházel v bouři.

 4. Vladimír 28.5.2009 / 9.08

  nejlepší je to někde na poli….a tleskat přitom rukama nad hlavou 🙂

 5. Li 28.5.2009 / 13.24

  jo a pro lepší efekt si stoupnout do louže, viď 😀

 6. Štěpán 28.5.2009 / 17.25

  Na tu bouřku si pamatuju a bylo opravdu něco. Zažítek na pár dní.

 7. Jiří 28.5.2009 / 18.56

  Nejlepší je na baráku mít místo hromosvodu anténu na vysílačku. To je ale 6ti metrovej magnet na blesky. Když nad tím tak přemýšlím, docela rád bych se k tomu zase vrátil….

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s