Jiřík byl offline!

Ačkoliv jsem se svou přípojkou k internetu maximálně spokojený (bezdrát v 5 gigu od Simelon.NETu) včera měla slabší (několik hodin :)) chvilku. Důvodem nebyl jakýkoliv výpadek na straně poskytovatele, ale úžasná bouřka! A za to ta chvíli bez internetu zkrátka stála!

Osobně mám tyto rozmary počasí velice rád. Miluji, když po horkém dni přijde ochlazení, déšť a ta pravá, nefalšovaná bouřka. Vzduch je zcela provoněn a krásně svěží. Každým bleskem dojde k uvolnění obrovského množství energie. Je nádherné pozorovat tento živel. Živel s takovou silou, že během vteřiny dokáže zničit mnohé.

Dnes po bouřce nejsou ani památky. Mimo popadaných stromů, vytopených sklepů, odnesených střech… 🙂 Máme však teprve květen. Letošní sezona teprve startuje. A já se opravdu moc těším!

Reklamy

7 komentářů

 1. Petr on

  Nápodobněž. Byla krásně monstrozní. Teprve správný efekt je, pokud vypnou proud a civilizace je opět v době kamené, všude je dokonalá tma a blesky občas z noci udělají den. Jinak vzuch po bouřce, jo to je fajn.

 2. Jiří on

  Kéž by zase vypadl proud !!! 🙂

 3. Anthony on

  Stát v bouřce v parku, dýchat ten vzduch plný energie a větru, nechat na sebe padat těžké kapky… mhmmm… už dlouho jsem se neprocházel v bouři.

 4. Vladimír on

  nejlepší je to někde na poli….a tleskat přitom rukama nad hlavou 🙂

 5. Li on

  jo a pro lepší efekt si stoupnout do louže, viď 😀

 6. Štěpán on

  Na tu bouřku si pamatuju a bylo opravdu něco. Zažítek na pár dní.

 7. Jiří on

  Nejlepší je na baráku mít místo hromosvodu anténu na vysílačku. To je ale 6ti metrovej magnet na blesky. Když nad tím tak přemýšlím, docela rád bych se k tomu zase vrátil….


Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: