Outlook Connector stávkuje

Microsoft Office Outlook je výborná profesionální aplikace. Její konkurence je několik let pozadu a velice těžko bude tak obrovskou ztrátu dohánět. Navíc Microsoft nabízí skvělý doplněk Office Outlook Connector, který umožní přístup přes Outlook k hotmailovému účtu. Přístup přes MAPI je mnohem lepší, než jen primitivní POP3/IMAP. Dokáže synchronizovat nejen maily, ale i kontakty a kalendář (což ve spojení s chytrým mobilním telefonem znamená, že kontakty a důležité maily budete mít vždy po ruce).

Problém ale je, když OOC začne stávkovat. Natvrdle mi stále tvrdí, že používám starou verzi, kterou mám upgradovat na novou. Nepomáhá však ani automatický upgrade, ani stažení poslední verze z webu Microsoftu.

Co teď s tím? Dochází k nějakému upgradu na straně serverů Microsoftu? Je nějaký problém na mé straně s rodinnou Office? Je důvodem instalace Windows Live Essentials Wave 3? Na tyto otázky zatím neznám odpověď. Faktem tedy zůstává, že přístup přes Outlook nefunguje.

Pozn: Windows Live Mail (desktop) funguje zcela normálně.

Advertisement

3 komentáře: „Outlook Connector stávkuje

  1. Doom 20.12.2008 / 17.24

    maj tam chybičku…tenhle problém jsem řešil nedávno taky – po instalaci live wave 3 se mi pořád dokolečka instaloval konektor. pomohlo vygooglit standalone instalačku (olc.msi), tu stáhnout, spustit, první spuštění odinstalovalo původní verzi a nové spuštění nainstalovalo novou, funkční.

  2. Jirka 21.12.2008 / 17.59

    Díky 🙂 Sice to nešlo hned, ale nakonec se to ukázalo jako správná cesta 🙂

  3. Unknown 22.12.2008 / 9.03

    No myslí , že problémů bude více … i kdy jsem si nainstaloval nejnovější sadu LIVE , stejně Outlook connector hlásí že nelze synchronizovat kalendář služby LIVE. V Connectoru ale asi chyba nebude , protože synchronizace kalendáře nejde ani u Windows LIVE Mailu. Pošta se stáhne v pohodě ale kalenář ne … testováno na více PC se stejným výsledkem.PS.. Mimochodem v novém LIVE Writeru i v MAilu je podpora českého pravopisu , ale v Windows LIVE Mail nekontroluje nic 🙂 . Stejně tak Writer nezobrazuje korektně stránky. Na Americkém Webu Microsoft ještě vůbec novou sadu LIVE nikde nezmiňují takže otázka zní .. je vůbec ještě oficiálně zpuštěna ?

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s