Září je tu, blázinec začíná

Máme za sebou první týden měsíce září. Prázniny zkončily, dětem opět začala škola. Popravdě, musím říct, žeto absolutně nezávidím. Začíná totiž deset měsíců opruzu a totální buzerace. Proč ale o tom píšu? Začátek školního roku negativně ovlivňuje i mojí osobu!

Problém je doprava! Ta od prázninových měsíců stoupla dle mého názoru o desítky procent! Průjezd přes město se prodoužil několikanásobně. Plynulosti, už tak zhoustlé, dopravy rozhodně neprospívají ani všepřítomní polobozi v podobně strážníků městské policie.

Chápu, že situaci je v porovnámí např. s Prahou stále růžová, nicméně Písek City je zcela jiný druh města. Uvidíme, zda se situace posune kladným, nebo záporným směrem v následujících dnech. Jak to vidím já jistě budu informovat 🙂

Advertisement

3 komentáře: „Září je tu, blázinec začíná

 1. Unknown 7.9.2008 / 19.00

  Kdyby si do práce jezdil s mojí mafiánksou šéfovou, tak nemáš problémy.
  Její objíždění po chodníku vozidel, které chtějí před ní odbočit vlevo, či dokonce předjíždění policejního vozu ve městě je prostě bezproblémový způsob, jak se v Písek City dostat včas na místo určení. 🙂

 2. Petr 7.9.2008 / 23.12

  Ona už by Vás dnešní kolona aut od Tábora do Prahy naučila.
  Situace: směr na Tábor – dva pruhy do kopce, směr Praha – jeden pruh z kopce, -> "jedu" směr Praha v pravém pruhu, že bych se i předešel, kdybych vystoupil, v pruhu vedle ti s dražšími auty jedou rychlostí pětiletého děvčátka na koloběžce též směr Praha, mezi námi si to běžnou rychlostí kličkují motorkáři a vlevém pruhu se žene devade kamion též směr Praha. Občas po pěti minutách se i nějaký sebevrah pokusí jet opačným směrem na Tábor. Upřímně ho lituji.
   
  PS: Od nás z jihu vede do Prahy dálnice. Protože prostě DÁL NIC!

 3. Jan 17.9.2008 / 16.34

  Upřímně závidím dopravní kolony v Písku a jeho blízkém okolí. Doporučuji někdy "ochutnat" provoz v Praze pěkně v pondělí ráno. Pro opravdové labužníky tu pak mám krásnou cestu z Letňan přes Palmovku, pokračujeme Karlínem k magistrále a dále přes Jižní spojku. To je cesta pro opravdové gurmány se spoooustou času a ocelovými nervy.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s