Volali k nám kyslíkáři

Dnes mě několikrát vyrušil telefon. Přesněji pevná linka, kterou rodiče z neznámého důvodu doma stále trpí. Přitom všichni využíváme služeb mobilní komunikace a v případě internetu využíváme bezdrátovou formu via simelon.

Každopádně když telefon otravoval asi po třetí, porušil jsem zásadu a došel jsem zvednout sluchátko. Čekal mě šok. V telefonu převládalo huhlání a zvuk byl velice přebuzený.

Co jsem však pobral, byl fakt že k nám volal někdo, kdo se představil jako O2. Už jsem se těšil na jejich nabídky ADSL internetového připojení, absolutní technickou neznalost operátorů apod… To se však nestalo.

Pani od kyslíků mi vysvětlila, že pouze kontrolují zda nám funguje pevná linka. Jak na tohle přišli je mi opravdu záhadou. O2 se prostě ukázal jako amatér. Nejen že k jejich stupidnímu testování dostupnosti je třeba obtěřování zákazníka, ale ještě mu předkládají operátory, kterým není rozumět.

Poznámka na závěr: Nezatracuji pevnou linku, kabelem se vždy protlačí víc, než vzduchem. Zatracuji pouze českou pevnou linku s amatéry, kteří ji neumí udělat.

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s