Hostel: Part II

Mám rád filmy. K většině z nich se stavím pozitivně. Pouze snad Pána Prstenů jsem přijal negativně. Film je to natočený bravurně, ale nějak nejsem schopný ztrávit fantasy. Pokud mě něco u filmů zklame, je žalostná úroveň rychlo-dabingu, kde 90% vtipů a narážek zůstana ztracených v překladu a postavy jsou zcela překopány (viz. CZ verze LOST).

Dostal se ke mě druhý díl Hostelu. Matně jsem si vzpoměl, že jednička se mi docela líbila. Abych to upřesnil – dalo se na ní dívat a díky "českému komplexu" a českých místech nacházejících se na slovensku jsem se i poměrně bavil.

Dvojka je jiná. Stále natáčena u nás, ale už se opravdu chová jako Slovensko. Děj je nehorázně křečovitý a nudný. Hostel má být horor. Nebál jsem se u něj ani minutu, ani jednou jsem se nelekl. Hostel II totiž není nic jiného, než hnusný sadistický filmový odpad plný filmového mučení, kečupu a dalších nechutností.

Nerozumím jak takový brak mohl dostat na CSFD 34% a na IMDb dokonce 5,6/10! Nechápu. Že bych stárnul a začal dostávat rozum? To snad ne 🙂

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s