Česko: Neschopnost poslat mail

Že české školství je naprosto nepoužitelné v ICT přípravě jsem už psal. Nyní se stále častěji setkávám s naprostým amatérismem v posílání elektronické pošty.

Opravdu mě dokáže vytočit email, obsahující pouze text Více v příloze a přiložený wordovský dokument. Samozřejmě ten obsahuje pouze několik řádek neformátovaného textu. Idiot za klávesnicí si totiž nedokáže představit psát text nikde jinde, než ve Wordu.

Existuje však ještě horší připad. Pokud uživatel-debil nemá dostatečnou inteligenci k pochopení kvalitních emailových klientů (nebo nebyl schopný požádat svou IT podporu) a používá zásadně webmail a provádí předání mailů dál, dochází k velice nepříjemné věci. Původní mail se opět odešle jako příloha. Ve výsledku musím otevřít několik příloh, abych se dostal k cílovému wordovskému dokumentu.

Je samozřejmě jasné, že takové idiotské chování znesnadňuje práci ICT odborníkům, dostávající desítky mailů a používající vyhledávání v nich. Jak je vidět, malým dětem a idiotům počítače do rukou nepatří stále platí.

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s