Ničení dokonalých lidí

Ještě před rokem jsem nadějným mladým IT guru. Něco jako je dnes kodl. Měl jsem excelentní znalosti operačních systémů rodiny windows, programování v cecku, delphi, nebo php nebyl zádný problém. Znalosti sítí, včetné praktické stránky byly výborné, což ukazuí úspěšně uzavřené čtyři semestry cisco síťové akademie. Byl mezi svými vrstevníky IT elita. Maturita byla úspěšná a já měl celý svět před sebou.

Lidé se pustili různými směry. Někteří začali pracovat. Po roce již získali slušné know how, se svými praktickými znalostmi a zkušenostmi "vyrostli" a my ostatní jim můžeme být pouze k smíchu.

Další se vydali směrem vysoká škola. I ti za ten rok získali nové poznatky ve studované profesy a posunuly se o krok dál.

Ti nejméně šťastní, mezi kterými jsem i já, jsou na vyšší odborné škole. Zadávané problémy jsou zcela směšné a není nejmenší motivace se tím vůbec zabívat. Technologie jdou dál, ale my s nimi ani nedokážeme sržet tempo. Nerosteme, naopak. Proto pokud chcete být ve svém oboru úspěšní a nevíte co dál, VOŠce se rozhodně vyhněte.

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s